O nas


*** CURA SANA ***


Jarosław (Metsa Yoi) & Karolina (Inin Yaka)


Nasz zespół funkcjonuje od 2012 roku. Fundamentem naszej pracy jest medytacja i uzdrawiająca muzyka.

Podczas podróży do Azji i Ameryki Południowej poznaliśmy moc pieśni prastarych kultur i zebraliśmy mnóstwo egzotycznych instrumentów.

Wspierani przez specjalistów tworzymy muzykę z intencją przekazania tego co mamy w sercach dla dobra wszystkich czujących istot.

„Naszą pasją jest uzdrawiająca muzyka. Gramy na wszystkim co wpadnie nam w ręce, szczególnie pasjonują nas instrumenty starożytne, tradycyjne ludowe i etniczne. Założyliśmy tą grupę z nadzieją niesienia pomocy wszystkim potrzebującym”

email: curasana.pl@gmail.com*** PRZYJACIELE I PARTNERZY ***Porady Dietetyczne dr inż. Agnieszka Gębusia


Naszą specjalistką od żywienia i holistycznego leczenia jest dr inż. Agnieszka Gębusia, która posiada doktorat na specjalizacji: żywienie człowieka i technologia żywności. Jest również członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy jako Praktyk i Master Hipnoterapii. Agnieszka łączy dietoterapię z głęboką pracą z podświadomością, w której często znajduje przyczyny występujących objawów.

Możemy więc zawsze korzystać ze specjalistycznej pomocy Agnieszki, szczególnie, gdy potrzebujemy wsparcia dla własnego zdrowia lub naszych bliskich.

email: gebusia.agnieszka@gmail.com  , tel: 881 381 448Hipnoterapia Ela Strzyga 


Nasza kochana Ela to Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy, Członek Polskiego Instytutu Hipnozy. Jest również terapeutą i trenerem w Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Jako propagatorka zdrowego stylu życia prowadzi Ośrodek Rozwoju Osobistego „Eko Winnica u Strzygi. Organizuje warsztaty indywidualne i grupowe, podczas których udziela pomocy osobom o niskim poczuciu własnej wartości, oraz lękami i fobiami, problemami komunikacji i w radzeniu sobie ze stresem.

W swojej terapii wykorzystuje techniki regresji, Body Work,  pracę z głosem i trening Mindfullness.

Telefon kontaktowy : 513-143-950Zespół Prawniczy 


Nasz zespół to również wykształceni prawnicy, którzy świadczą usługi z wszystkich zakresów prawa. Konsultacje prowadzone są indywidualnie, mailowo i telefonicznie na terenie całego kraju. Specjaliści oferujący pomoc to bardzo świadomi ludzie a przede wszystkim nasi przyjaciele.

Koszt konsultacji ok 100zł / za godzinę.

email: jpodkanska@onet.pl

 Świadoma Księgowa Anetka Wójtowicz 


Anetka wiele lat pracowała w wielkiej korporacji wykonując skomplikowane procedury księgowe dla klientów z którymi nawet nie miała kontaktu. Dziś prowadzi własne biuro rachunkowe w domu i poświęca czas na kontakt z drugim człowiekiem. Zawsze chętnie podpowie i pomoże w każdej sytuacji (no chyba, że akurat medytuje 😛 ).

No i najważniejsze.. jest naszą przyjaciółką a jak naszą to i Twoją 🙂

Kontakt tel. +48 600-043-409 , e-mail: biuro.domino@wp.pl 

 Psychoterapia i Ruch Magdalena Pytkowska 


Nasza specjalistka od psychoterapii Magda Pytkowska jest absolwentką Programu Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Krakowie, oraz przeszła 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Polskim Intytucie DMT. Fundamentem jej pracy jest proces powrotu do równowagi, obejmujący ciało, emocje i duszę. Żyje w harmonii z naturą, od lat interesuje się zdrowym odżywianiem, medycyną chińską, oraz naturalnymi metodami wspierania zdrowia i leczenia. Pracuje jako psychoterapeutka indywidualnie w gabinecie we Wrocławiu, jak również warsztatowo w Polsce i za granicą.
Kontakt tel. +48 605-578-893
e-mail: m.pytkowska@op.plWater Spring Paweł Rozumek 


Paweł od wielu lat promuje ekologię i zdrowy tryb życia. Specjalizuje się w pracy z Kambo oraz instaluje bezpieczne źródła alkalicznej wody dla domu. Nasz braciszek montuje i serwisuje filtry, które umożliwiają oczyszczenie i zmineralizowanie  wody w naszych kranach. Jest to szczególnie przydatne dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie woda jest zanieczyszczona. Dzięki niemu woda w naszym kranie posiada wysokie Ph, dzięki czemu odkwasza i odśluzowuje. Nie musimy więcej kupować plastikowych butelek bo dziś mamy dużo lepszą wodę w kranie.

Tel. 518-683-397Ruch Spontaniczny NatAya Sławomir Gęściak


Sławek od lat towarzyszy nam na spotkaniach jako wspaniały terapeuta, który poprzez ruch potrafi obudzić skrywany w ludziach potencjał.

Razem ze swoją żoną Ewą od wielu lat specjalizują się w pracy z ciałem w tańcu spontanicznym. Technika pozwala za pomocą muzyki i odpowiedniego prowadzenia sięgnąć do głęboko skrywanych emocji, uwolnić napięcia i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Piękni ludzie zawsze gotowi do pomocy.

https://nataya.pl/Łukasz i Sabina Szyszka


Łukasz i Sabina to nasi wieloletni przyjaciele. Łukasz jest doświadczonym instruktorem Nidra Joga, przewodnikiem jogi snu, zwaną inaczej jogą „dla leniwych” polegającą na wprowadzeniu uczestników w stan głębokiego relaksu i świadomego snu. Sabina od lat zajmuje się przygotowywaniem wysokoenergetycznych, zdrowych posiłków na eventach organizowanych wielu krajach. Kuchnia Sabiny to medycyna oparta na filozofii ajurwedyjskiej i kuchni pięciu przemian.

Kontakt telefoniczny: 575-615-546


Psycholog Joanna Karen EjtmanowiczAsia wspiera ludzi przy pomocy technik psychologicznych, technik rozwoju duchowego i sztuki. Od lat gra na flecie Hemisphere stworzonym do synchronizacji półkul mózgowych.

Organizuje koncerty medytacyjne w całej Polsce, podczas których gra na wielu instrumentach w tym misach kryształowych. Współtworzy uzdrawiające kręgi kobiece oraz pracuje ze świętymi roślinami. Pomaga w interpretacji snów i wizji a także uwalnianiu pokładów wiedzy i aktywacji pełnego potencjału.

mail: adeshken@gmail.com,  strona :  www.adeshken.comWibracja Miłości 


Alek Sabuda i Asia Orłowska pracują z instrumentami etnicznymi tworząc doskonałą przestrzeń samouzdrawiania. Nasi przyjaciele od lat organizują spotkania w Warszawie. Ich koncerty to relaksujące kąpiele w dźwiękach pozwalające odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Podczas takich zajęć często pojawiają się ukryte emocje, a nawet łzy. Skuteczność terapii przyciąga coraz więcej zainteresowanych z całego kraju.

wibracjamilosci.plCeremonie i koncerty uzdrawiające Herbert Quinteros


Z Herbertem przyjaźnimy się od lat, a jego uzdrawiająca muzyka to dla nas najprawdziwsze lekarstwo.

Dziś jest rozpoznawany na całym świecie jako uzdrowiciel, szaman i doskonały artysta. Choć pochodzi z Peru, dużo podróżuje i okresowo odwiedza również nasze rejony.

 

herbertquinteros.net Shamanica Medicina 


Alicja i Bartek od lat zajmują się szamanizmem i prowadzą działalność związaną z uzdrawianiem naturalnymi metodami w Niemczech. Na stronie internetowej naszych przyjaciół z każdym dniem rośnie kompendium wiedzy o tematyce uzdrawiających roślin i praktyk z nimi związanych. Alicja specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów indiańskich i ceremonialnych.

Shamanica-medicina.org   ,  Sklep Shamanica MedicinaInstytut Roberta Noble i dźwiękoterapia


Robert jest jednym z najwybitniejszych specjalistów od świadomego śnienia OOBE w Polsce. Razem z Eos Cris prowadzą terapie oparte na masażu dźwiękiem mis kryształowych i instrumentów szamańskich. Organizują uzdrawiające koncerty oraz Warszaty Mocy polegające na odkrywaniu wewnętrznego potencjału w każdym z nas. Prowadzą również sklep z akcesoriami do medytacji i pracy z dźwiękiem.

www.instytutnoble.pl ,   szamanskibeben.pl ,   misykrysztalowe.pl

 Farma Szczęścia UK 


Ari i Natalia organizują w południowej Walii warsztaty szamańskie z medycyną roślin amazońskich  połączone z pracą z ciałem i wieloma dziedzinami rozwoju artystycznego. Farma Szczęścia jest ostoją i miejscem świadomego rozwoju dla wielu Polaków mieszkających w UK. Dzięki pracy naszych przyjaciół powstaje również w Polsce projekt Eko Wioski oparty jest na ekologicznej architekturze domów kopułowych. Jest to alternatywa do mieszkania w wielkich aglomeracjach. Ich pomysł to społeczeństwo wolnych ludzi, które zrzesza zdeterminowanych suwerenów o wysokich wartościach etycznych i ściśle ze sobą współdziałających na wielu poziomach.

Kontakt tel: 07535017777


Ustawienia Rodzinne Magłorzata Eisenberger


Małgosia jest  trenerem neurolingwistyki i coachem, praktykiem metody Theta Healing® oraz Access Bars®.

Stworzyła swój autorski program budowania poczucia własnej wartości.

Od  lat prowadzi ustawienia, początkowo na gruncie klasycznych helllingerowskich, następnie we własnym polu ustawianego, z wykorzystaniem jego indywidualnego zapisu energetycznego. Prowadzi sesje zarówno grupowe jak i indywidualne.

Kontakt telefoniczny: 605-134-350


Psycholog Izabela Jung


Izabela jest psychologiem, seksuologiem klinicznym, trenerem i coachem. Od ponad 10-ciu lat pomaga Polakom rozsianym po całym świecie prowadząc terapię za pośrednictwem Internetu. Ważne miejsce w jej pracy zajmuje rozwój duchowy i integracja doświadczeń psychodelicznych. Wykorzystuje szereg alternatywnych metod pracy doceniając ich głębię, wszechstronność i skuteczność np. EFT, dwupunkt, czakroterapię, metodę odpinania i wiele innych.

Można umówić się na wizytę prywatną osobiście, telefonicznie, lub przez Skype.

 www.izabelajung.com,
email: psycholog@izabelajung.com
Fb: „psycholog na emigracji”, „integracja doswiadczeń psychodelicznych”
tel. +48 605- 051- 305

  Wiktor Badowski – Psylo.pl  


Nasz serdeczny przyjaciel z którym współpracujemy od wielu lat zajmuje się leczniczymi grzybami i medycyną roślinną. Wiktor to jeden z najwybitniejszych znanych nam ekspertów w tematyce biologii grzybów, psylocybiny oraz roślin uzdrawiających. Posiada bardzo szeroką wiedzę opartą na doświadczeniu setek prowadzonych ceremonii w Europie regularnie od 2012 roku. W swojej pracy duży nacisk kładzie na integrację doświadczeń, a także zaangażowanie zarówno ciała i umysłu w proces powrotu do naturalnego dobrostanu. Od wielu lat prowadzi szkolenia Kambo i jest założycielem wielu grup tematycznych zrzeszających uzdrowicieli i lekarzy wykorzystującym naturoterapię.

www.psylo.plIzabela Ewa Ołdak Ceremonie Szałasu Potu 


Iza jest pasjonatką praktyk szamańskich i ezoterycznych, artystką sztuk wizualnych.

Preferuje życie w zgodzie z naturą i zdobywanie wiedzy poprzez kontakt z nią. Podczas licznych podróży po całym świecie poznała wielu szamanów i uzdrowicieli, przez lata zgłębiała szamanizm syberyjski. Przeżyła ceremonię samospalenia, zakopywała się w ziemi, a dziś prowadzi spotkania w szałasie potów.

Więcej o szałasach potów opisujemy na naszym BLOGU

email: izabela.oldak@gmail.com , tel: 506-338-954Naturoterapeuta Grażyna E. Jasielewicz


Grażyna E. Jasiewicz jest naturoterapeutką, prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne oparte na masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa®, oraz na Hawajskim Masażu Uzdrawiającym® bazującym na filozofii Huny.
.
Nasza przyjaciółka jest propagatorką zdrowego stylu życia , specjalistką makrobiotyki, oraz kuchni ayurvedyjskiej.
.
Wykształcenie jakie zdobyła na studiach pozwala jej wspierać chorych wiedzą dotyczącą diety i holistycznego podejścia.
.