O NAS

*** CURA SANA ***

Jarosław (Metsa Yoi) & Karolina (Inin Yaka)

Nasz zespół funkcjonuje od 2012 roku. Fundamentem naszej pracy jest medytacja i uzdrawiająca muzyka.

Podczas podróży do Azji i Ameryki Południowej poznaliśmy moc pieśni prastarych kultur i zebraliśmy mnóstwo egzotycznych instrumentów.

Wspierani przez specjalistów tworzymy muzykę z intencją przekazania tego co mamy w sercach dla dobra wszystkich czujących istot.

„Naszą pasją jest uzdrawiająca muzyka. Gramy na wszystkim co wpadnie nam w ręce, szczególnie pasjonują nas instrumenty starożytne, tradycyjne ludowe i etniczne. Założyliśmy tą grupę z nadzieją niesienia pomocy wszystkim potrzebującym”

email: curasana.pl@gmail.com

NASI PRZYJACIELE

dr inż. Agnieszka Gębusia

dr inż. Agnieszka Gębusia

Porady Dietetyczne

Naszą specjalistką od żywienia i holistycznego leczenia jest dr inż. Agnieszka Gębusia, która posiada doktorat na specjalizacji: żywienie człowieka i technologia żywności. Jest również członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy jako Praktyk i Master Hipnoterapii. Agnieszka łączy dietoterapię z głęboką pracą z podświadomością, w której często znajduje przyczyny występujących objawów.

Możemy więc zawsze korzystać ze specjalistycznej pomocy Agnieszki, szczególnie, gdy potrzebujemy wsparcia dla własnego zdrowia lub naszych bliskich.

email: gebusia.agnieszka@gmail.com  , tel: 881 381 448

Ela Strzyga

Ela Strzyga

Hipnoterapia

Nasza kochana Ela to Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy, Członek Polskiego Instytutu Hipnozy. Jest również terapeutą i trenerem w Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Jako propagatorka zdrowego stylu życia prowadzi Ośrodek Rozwoju Osobistego „Eko Winnica u Strzygi. Organizuje warsztaty indywidualne i grupowe, podczas których udziela pomocy osobom o niskim poczuciu własnej wartości, oraz lękami i fobiami, problemami komunikacji i w radzeniu sobie ze stresem.

W swojej terapii wykorzystuje techniki regresji, Body Work,  pracę z głosem i trening Mindfullness.

Telefon kontaktowy : 513-143-950

Zespół Prawniczy

Zespół Prawniczy

Nasz zespół to również wykształceni prawnicy, którzy świadczą usługi z wszystkich zakresów prawa. Konsultacje prowadzone są indywidualnie, mailowo i telefonicznie na terenie całego kraju. Specjaliści oferujący pomoc to bardzo świadomi ludzie a przede wszystkim nasi przyjaciele.

Koszt konsultacji ok 100zł / za godzinę.

email: jpodkanska@onet.pl

Anetka Wójtowicz

Anetka Wójtowicz

Świadoma Księgowa

Anetka wiele lat pracowała w wielkiej korporacji wykonując skomplikowane procedury księgowe dla klientów z którymi nawet nie miała kontaktu. Dziś prowadzi własne biuro rachunkowe w domu i poświęca czas na kontakt z drugim człowiekiem. Zawsze chętnie podpowie i pomoże w każdej sytuacji (no chyba, że akurat medytuje 😛 ).

No i najważniejsze.. jest naszą przyjaciółką a jak naszą to i Twoją 🙂

Kontakt tel. +48 600-043-409 , e-mail: biuro.domino@wp.pl

Magdalena Pytkowska

Magdalena Pytkowska

Psychoterapia i Ruch

Nasza specjalistka od psychoterapii Magda Pytkowska jest absolwentką Programu Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Krakowie, oraz przeszła 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Polskim Intytucie DMT. Fundamentem jej pracy jest proces powrotu do równowagi, obejmujący ciało, emocje i duszę. Żyje w harmonii z naturą, od lat interesuje się zdrowym odżywianiem, medycyną chińską, oraz naturalnymi metodami wspierania zdrowia i leczenia. Pracuje jako psychoterapeutka indywidualnie w gabinecie we Wrocławiu, jak również warsztatowo w Polsce i za granicą.
Kontakt tel. +48 605-578-893
e-mail: m.pytkowska@op.pl

Paweł Rozumek

Paweł Rozumek

Water Spring

Paweł od wielu lat promuje ekologię i zdrowy tryb życia. Specjalizuje się w pracy z Kambo oraz instaluje bezpieczne źródła alkalicznej wody dla domu. Nasz braciszek montuje i serwisuje filtry, które umożliwiają oczyszczenie i zmineralizowanie  wody w naszych kranach. Jest to szczególnie przydatne dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie woda jest zanieczyszczona. Dzięki niemu woda w naszym kranie posiada wysokie Ph, dzięki czemu odkwasza i odśluzowuje. Nie musimy więcej kupować plastikowych butelek bo dziś mamy dużo lepszą wodę w kranie.

Tel. 518-683-397

Sławomir Gęściak

Sławomir Gęściak

Ruch Spontaniczny NatAya

Sławek od lat towarzyszy nam na spotkaniach jako wspaniały terapeuta, który poprzez ruch potrafi obudzić skrywany w ludziach potencjał.

Razem ze swoją żoną Ewą od wielu lat specjalizują się w pracy z ciałem w tańcu spontanicznym. Technika pozwala za pomocą muzyki i odpowiedniego prowadzenia sięgnąć do głęboko skrywanych emocji, uwolnić napięcia i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Piękni ludzie zawsze gotowi do pomocy.

https://nataya.pl/

Łukasz i Sabina Szyszka

Łukasz i Sabina Szyszka

Łukasz jest doświadczonym instruktorem Nidra Joga, przewodnikiem jogi snu, zwaną inaczej jogą „dla leniwych” polegającą na wprowadzeniu uczestników w stan głębokiego relaksu i świadomego snu. Sabina od lat zajmuje się przygotowywaniem wysokoenergetycznych, zdrowych posiłków na eventach organizowanych wielu krajach. Kuchnia Sabiny to medycyna oparta na filozofii ajurwedyjskiej i kuchni pięciu przemian.

 
 
Kontakt telefoniczny: 575-615-546
Joanna Karen Ejtmanowicz

Joanna Karen Ejtmanowicz

Psycholog

Asia wspiera ludzi przy pomocy technik psychologicznych, technik rozwoju duchowego i sztuki. Od lat gra na flecie Hemisphere stworzonym do synchronizacji półkul mózgowych.

Organizuje koncerty medytacyjne w całej Polsce, podczas których gra na wielu instrumentach w tym misach kryształowych. Współtworzy uzdrawiające kręgi kobiece oraz pracuje ze świętymi roślinami. Pomaga w interpretacji snów i wizji a także uwalnianiu pokładów wiedzy i aktywacji pełnego potencjału.

mail: adeshken@gmail.com,  strona :  www.adeshken.com

Wibracja Miłości

Wibracja Miłości

Alek Sabuda i Asia Orłowska pracują z instrumentami etnicznymi tworząc doskonałą przestrzeń samouzdrawiania. Nasi przyjaciele od lat organizują spotkania w Warszawie. Ich koncerty to relaksujące kąpiele w dźwiękach pozwalające odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Podczas takich zajęć często pojawiają się ukryte emocje, a nawet łzy. Skuteczność terapii przyciąga coraz więcej zainteresowanych z całego kraju.

wibracjamilosci.pl

Herbert Quinteros

Herbert Quinteros

Ceremonie i koncerty uzdrawiające

Z Herbertem przyjaźnimy się od lat, a jego uzdrawiająca muzyka to dla nas najprawdziwsze lekarstwo.

Dziś jest rozpoznawany na całym świecie jako uzdrowiciel, szaman i doskonały artysta. Choć pochodzi z Peru, dużo podróżuje i okresowo odwiedza również nasze rejony.

herbertquinteros.net 

Shamanica Medicina

Shamanica Medicina

Alicja i Bartek od lat zajmują się szamanizmem i prowadzą działalność związaną z uzdrawianiem naturalnymi metodami w Niemczech. Na stronie internetowej naszych przyjaciół z każdym dniem rośnie kompendium wiedzy o tematyce uzdrawiających roślin i praktyk z nimi związanych. Alicja specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów indiańskich i ceremonialnych.

Shamanica-medicina.org   ,  Sklep Shamanica Medicina

Instytut Roberta Noble i dźwiękoterapia

Instytut Roberta Noble i dźwiękoterapia

Robert jest jednym z najwybitniejszych specjalistów od świadomego śnienia OOBE w Polsce. Razem z Eos Cris prowadzą terapie oparte na masażu dźwiękiem mis kryształowych i instrumentów szamańskich. Organizują uzdrawiające koncerty oraz Warszaty Mocy polegające na odkrywaniu wewnętrznego potencjału w każdym z nas. Prowadzą również sklep z akcesoriami do medytacji i pracy z dźwiękiem.

www.instytutnoble.pl ,   szamanskibeben.pl ,   misykrysztalowe.pl

Farma Szczęścia UK

Farma Szczęścia UK

Ari i Natalia organizują w południowej Walii warsztaty szamańskie z medycyną roślin amazońskich  połączone z pracą z ciałem i wieloma dziedzinami rozwoju artystycznego. Farma Szczęścia jest ostoją i miejscem świadomego rozwoju dla wielu Polaków mieszkających w UK. Dzięki pracy naszych przyjaciół powstaje również w Polsce projekt Eko Wioski oparty jest na ekologicznej architekturze domów kopułowych. Jest to alternatywa do mieszkania w wielkich aglomeracjach. Ich pomysł to społeczeństwo wolnych ludzi, które zrzesza zdeterminowanych suwerenów o wysokich wartościach etycznych i ściśle ze sobą współdziałających na wielu poziomach.

Kontakt tel: 07535017777
Magłorzata Eisenberger

Magłorzata Eisenberger

Ustawienia Rodzinne

Małgosia jest  trenerem neurolingwistyki i coachem, praktykiem metody Theta Healing® oraz Access Bars®.

Stworzyła swój autorski program budowania poczucia własnej wartości.

Od  lat prowadzi ustawienia, początkowo na gruncie klasycznych helllingerowskich, następnie we własnym polu ustawianego, z wykorzystaniem jego indywidualnego zapisu energetycznego. Prowadzi sesje zarówno grupowe jak i indywidualne.

Kontakt telefoniczny: 605-134-350
Izabela Jung

Izabela Jung

Psycholog

Izabela jest psychologiem, seksuologiem klinicznym, trenerem i coachem. Od ponad 10-ciu lat pomaga Polakom rozsianym po całym świecie prowadząc terapię za pośrednictwem Internetu. Ważne miejsce w jej pracy zajmuje rozwój duchowy i integracja doświadczeń psychodelicznych. Wykorzystuje szereg alternatywnych metod pracy doceniając ich głębię, wszechstronność i skuteczność np. EFT, dwupunkt, czakroterapię, metodę odpinania i wiele innych.

Można umówić się na wizytę prywatną osobiście, telefonicznie, lub przez Skype.

 www.izabelajung.com,
email: psycholog@izabelajung.com
Fb: „psycholog na emigracji”, „integracja doswiadczeń psychodelicznych”
tel. +48 605- 051- 305

 

Izabela Ewa Ołdak

Izabela Ewa Ołdak

Ceremonie Szałasu Potu

Iza jest pasjonatką praktyk szamańskich i ezoterycznych, artystką sztuk wizualnych.

Preferuje życie w zgodzie z naturą i zdobywanie wiedzy poprzez kontakt z nią. Podczas licznych podróży po całym świecie poznała wielu szamanów i uzdrowicieli, przez lata zgłębiała szamanizm syberyjski. Przeżyła ceremonię samospalenia, zakopywała się w ziemi, a dziś prowadzi spotkania w szałasie potów.

Więcej o szałasach potów opisujemy na naszym BLOGU

email: izabela.oldak@gmail.com , tel: 506-338-954

Grażyna E. Jasielewicz

Grażyna E. Jasielewicz

Naturoterapeuta

Grażyna E. Jasiewicz jest naturoterapeutką, prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne oparte na masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa®, oraz na Hawajskim Masażu Uzdrawiającym® bazującym na filozofii Huny.
.
Nasza przyjaciółka jest propagatorką zdrowego stylu życia , specjalistką makrobiotyki, oraz kuchni ayurvedyjskiej.
.
Wykształcenie jakie zdobyła na studiach pozwala jej wspierać chorych wiedzą dotyczącą diety i holistycznego podejścia.
Sabina Przybylska

Sabina Przybylska

Naturoterapeuta

Sabina zajmuje się sesjami energetycznymi i uzdrawiającymi. Jest też masażystką Lomi Lomi. Pochodzi z Krakowa, jednak pracuje przez Internet z osobami z całej Polski, jak i z zagranicy.
Na sesjach korzysta z wykształcenia terapeutycznego, łącząc je z pracą intuicyjną, wglądową, dwupunktem i uzdrawianiem energią, oraz elementami ustawień rodzinnych. Pracuje też z kartami Osho oraz Anielskimi.
Wierzy, że każdy z nas jest końcem i początkiem, wszystko, każda zmiana, zrozumienie zaczyna się od nas.
Kocha śpiewać i tańczyć.
Zajmuje się również przygotowaniem posiłków na warsztatach, kuchnia wegetariańska i gotowanie według 5 przemian to jej pasja.

telefon 698 616 202
email sabina.przybylska@vp.pl

Aleksandra Hekert

Aleksandra Hekert

Copywriter

Brak słów? Brak pomysłów? Spokojnie, zaraz coś wymyślimy…  Poznajcie Aleksandrę, która oferuje usługi copywritingu dla inspirujących ludzi i firm. Ola jest lingwistką, filolożką i tłumaczką, mówiącą pięcioma językami, w tym biegle po angielsku i włosku. Jest również bloggerką, publicystką i autorką w dziedzinie rozwoju duchowego. Oferuje usługi copywritingu biorącego pod uwagę świadomość odbiorcy oraz wartości stojące za danym produktem lub usługą. Jej zadaniem jest ubranie w słowa Twoich talentów tak, aby mogły jak najpiękniej rozkwitnąć. W ten sposób pomaga realizować pasje i cele mając na uwadze głębsze wartości. 

Www:   ubieramWslowa.pl
Fb: facebook.com/ubieramwslowa

Mail:        a@ubieramwslowa.pl

Rikk Smith

Rikk Smith

Nauczyciel i projektant fletów szamańskich

Rikk tworzy i gra na fletach indiańskich od ponad 25 lat. Instrumenty wykonuje z najwyższą starannonścią, a każdy rodzi się z własną historią oraz intencją. Rikk czerpie inspirację z natury świata i własnego wnętrza. Jego pasją jest przywracanie naturalnego połączenia ludzi z Matką Ziemią poprzez moc i piękno dźwięku. Rikk prowadzi warsztaty na całym świecie, uczy ludzi, jak tworzyć flety indiańskie, a także jak na nich grać, aby mogły leczyć siebie i innych.

www.shiningfoxcreations.com
shiningfoxcreation@icloud.com
Tel. +44 7411 943 669 (UK)

Galina i Jewgienij

Galina i Jewgienij

Krawcowa

Galina i Jewgienij miłości do kultury i tradycji słowiańskiej stworzyli Pracownię Słowiańską DiDaRa. Ich prace to rękodzieło i rzemiosła dawne. Wspólnie tkają, szyją odzież słowiańską, haftują, malują, rzeźbią, robią przedmioty z drewna, tworzą biżuterię, ozdoby do domu, akcesoria i zabawki dziecięce, oraz inne przedmioty z duszą np. amulety ochronne. Wzory i techniki czerpią korzystając z wiedzy przodków. W ich pracowni rodzą się pełne magicznego brzemienia i niesamowitej energii bębny szamańskie, inaczej bębny ramowe czy obręczowe. Inspiruje ich drewno i natura, dlatego starają się działać ekologicznie i w zgodzie z Matką Ziemią. 
 
 
Kontakt:
telefon +48 781 400 028 
Katarzyna Dobrosielska

Katarzyna Dobrosielska

Numerolog

Kasia jest lingwistką, zafascynowaną językami, włączając w to uniwersalny język liczb – numerologię. Jako certyfikowany numerolog jest w stanie pomóc każdemu odkryć i zrozumieć swoją osobowość, talenty, cel życiowy, wyzwania i lekcje do przepracowania w obecnym życiu. Robi portrety numerologiczne, dobiera imię i pseudonim wspomagający, weryfikuje najkorzystniejszy czas na założenie firmy i sprawdza numerologię partnerską.
 
Kontakt:
telefon +48 790-711-751
email: katedobro@gmail.com

O NAS

*** CURA SANA ***

Jarosław (Metsa Yoi) & Karolina (Inin Yaka)

Nasz zespół funkcjonuje od 2012 roku. Fundamentem naszej pracy jest medytacja i uzdrawiająca muzyka.

Podczas podróży do Azji i Ameryki Południowej poznaliśmy moc pieśni prastarych kultur i zebraliśmy mnóstwo egzotycznych instrumentów.

Wspierani przez specjalistów tworzymy muzykę z intencją przekazania tego co mamy w sercach dla dobra wszystkich czujących istot.

„Naszą pasją jest uzdrawiająca muzyka. Gramy na wszystkim co wpadnie nam w ręce, szczególnie pasjonują nas instrumenty starożytne, tradycyjne ludowe i etniczne. Założyliśmy tą grupę z nadzieją niesienia pomocy wszystkim potrzebującym”

email: curasana.pl@gmail.com

NASI PRZYJACIELE

dr inż. Agnieszka Gębusia

dr inż. Agnieszka Gębusia

Porady Dietetyczne

Naszą specjalistką od żywienia i holistycznego leczenia jest dr inż. Agnieszka Gębusia, która posiada doktorat na specjalizacji: żywienie człowieka i technologia żywności. Jest również członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy jako Praktyk i Master Hipnoterapii. Agnieszka łączy dietoterapię z głęboką pracą z podświadomością, w której często znajduje przyczyny występujących objawów.

Możemy więc zawsze korzystać ze specjalistycznej pomocy Agnieszki, szczególnie, gdy potrzebujemy wsparcia dla własnego zdrowia lub naszych bliskich.

email: gebusia.agnieszka@gmail.com  , tel: 881 381 448

Ela Strzyga

Ela Strzyga

Hipnoterapia

Nasza kochana Ela to Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy, Członek Polskiego Instytutu Hipnozy. Jest również terapeutą i trenerem w Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Jako propagatorka zdrowego stylu życia prowadzi Ośrodek Rozwoju Osobistego „Eko Winnica u Strzygi. Organizuje warsztaty indywidualne i grupowe, podczas których udziela pomocy osobom o niskim poczuciu własnej wartości, oraz lękami i fobiami, problemami komunikacji i w radzeniu sobie ze stresem.

W swojej terapii wykorzystuje techniki regresji, Body Work,  pracę z głosem i trening Mindfullness.

Telefon kontaktowy : 513-143-950

Zespół Prawniczy

Zespół Prawniczy

Nasz zespół to również wykształceni prawnicy, którzy świadczą usługi z wszystkich zakresów prawa. Konsultacje prowadzone są indywidualnie, mailowo i telefonicznie na terenie całego kraju. Specjaliści oferujący pomoc to bardzo świadomi ludzie a przede wszystkim nasi przyjaciele.

Koszt konsultacji ok 100zł / za godzinę.

email: jpodkanska@onet.pl

Anetka Wójtowicz

Anetka Wójtowicz

Świadoma Księgowa

Anetka wiele lat pracowała w wielkiej korporacji wykonując skomplikowane procedury księgowe dla klientów z którymi nawet nie miała kontaktu. Dziś prowadzi własne biuro rachunkowe w domu i poświęca czas na kontakt z drugim człowiekiem. Zawsze chętnie podpowie i pomoże w każdej sytuacji (no chyba, że akurat medytuje 😛 ).

No i najważniejsze.. jest naszą przyjaciółką a jak naszą to i Twoją 🙂

Kontakt tel. +48 600-043-409 , e-mail: biuro.domino@wp.pl

Magdalena Pytkowska

Magdalena Pytkowska

Psychoterapia i Ruch

Nasza specjalistka od psychoterapii Magda Pytkowska jest absolwentką Programu Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Krakowie, oraz przeszła 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Polskim Intytucie DMT. Fundamentem jej pracy jest proces powrotu do równowagi, obejmujący ciało, emocje i duszę. Żyje w harmonii z naturą, od lat interesuje się zdrowym odżywianiem, medycyną chińską, oraz naturalnymi metodami wspierania zdrowia i leczenia. Pracuje jako psychoterapeutka indywidualnie w gabinecie we Wrocławiu, jak również warsztatowo w Polsce i za granicą.
Kontakt tel. +48 605-578-893
e-mail: m.pytkowska@op.pl

Paweł Rozumek

Paweł Rozumek

Water Spring

Paweł od wielu lat promuje ekologię i zdrowy tryb życia. Specjalizuje się w pracy z Kambo oraz instaluje bezpieczne źródła alkalicznej wody dla domu. Nasz braciszek montuje i serwisuje filtry, które umożliwiają oczyszczenie i zmineralizowanie  wody w naszych kranach. Jest to szczególnie przydatne dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie woda jest zanieczyszczona. Dzięki niemu woda w naszym kranie posiada wysokie Ph, dzięki czemu odkwasza i odśluzowuje. Nie musimy więcej kupować plastikowych butelek bo dziś mamy dużo lepszą wodę w kranie.

Tel. 518-683-397

Sławomir Gęściak

Sławomir Gęściak

Ruch Spontaniczny NatAya

Sławek od lat towarzyszy nam na spotkaniach jako wspaniały terapeuta, który poprzez ruch potrafi obudzić skrywany w ludziach potencjał.

Razem ze swoją żoną Ewą od wielu lat specjalizują się w pracy z ciałem w tańcu spontanicznym. Technika pozwala za pomocą muzyki i odpowiedniego prowadzenia sięgnąć do głęboko skrywanych emocji, uwolnić napięcia i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Piękni ludzie zawsze gotowi do pomocy.

https://nataya.pl/

Łukasz i Sabina Szyszka

Łukasz i Sabina Szyszka

Łukasz i Sabina to nasi wieloletni przyjaciele. Łukasz jest doświadczonym instruktorem Nidra Joga, przewodnikiem jogi snu, zwaną inaczej jogą „dla leniwych” polegającą na wprowadzeniu uczestników w stan głębokiego relaksu i świadomego snu. Sabina od lat zajmuje się przygotowywaniem wysokoenergetycznych, zdrowych posiłków na eventach organizowanych wielu krajach. Kuchnia Sabiny to medycyna oparta na filozofii ajurwedyjskiej i kuchni pięciu przemian.

Kontakt telefoniczny: 575-615-546
Joanna Karen Ejtmanowicz

Joanna Karen Ejtmanowicz

Psycholog

Asia wspiera ludzi przy pomocy technik psychologicznych, technik rozwoju duchowego i sztuki. Od lat gra na flecie Hemisphere stworzonym do synchronizacji półkul mózgowych.

Organizuje koncerty medytacyjne w całej Polsce, podczas których gra na wielu instrumentach w tym misach kryształowych. Współtworzy uzdrawiające kręgi kobiece oraz pracuje ze świętymi roślinami. Pomaga w interpretacji snów i wizji a także uwalnianiu pokładów wiedzy i aktywacji pełnego potencjału.

mail: adeshken@gmail.com,  strona :  www.adeshken.com

Wibracja Miłości

Wibracja Miłości

Alek Sabuda i Asia Orłowska pracują z instrumentami etnicznymi tworząc doskonałą przestrzeń samouzdrawiania. Nasi przyjaciele od lat organizują spotkania w Warszawie. Ich koncerty to relaksujące kąpiele w dźwiękach pozwalające odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Podczas takich zajęć często pojawiają się ukryte emocje, a nawet łzy. Skuteczność terapii przyciąga coraz więcej zainteresowanych z całego kraju.

wibracjamilosci.pl

Herbert Quinteros

Herbert Quinteros

Ceremonie i koncerty uzdrawiające

Z Herbertem przyjaźnimy się od lat, a jego uzdrawiająca muzyka to dla nas najprawdziwsze lekarstwo.

Dziś jest rozpoznawany na całym świecie jako uzdrowiciel, szaman i doskonały artysta. Choć pochodzi z Peru, dużo podróżuje i okresowo odwiedza również nasze rejony.

herbertquinteros.net 

Shamanica Medicina

Shamanica Medicina

Alicja i Bartek od lat zajmują się szamanizmem i prowadzą działalność związaną z uzdrawianiem naturalnymi metodami w Niemczech. Na stronie internetowej naszych przyjaciół z każdym dniem rośnie kompendium wiedzy o tematyce uzdrawiających roślin i praktyk z nimi związanych. Alicja specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów indiańskich i ceremonialnych.

Shamanica-medicina.org   ,  Sklep Shamanica Medicina

Instytut Roberta Noble i dźwiękoterapia

Instytut Roberta Noble i dźwiękoterapia

Robert jest jednym z najwybitniejszych specjalistów od świadomego śnienia OOBE w Polsce. Razem z Eos Cris prowadzą terapie oparte na masażu dźwiękiem mis kryształowych i instrumentów szamańskich. Organizują uzdrawiające koncerty oraz Warszaty Mocy polegające na odkrywaniu wewnętrznego potencjału w każdym z nas. Prowadzą również sklep z akcesoriami do medytacji i pracy z dźwiękiem.

www.instytutnoble.pl ,   szamanskibeben.pl ,   misykrysztalowe.pl

Farma Szczęścia UK

Farma Szczęścia UK

Ari i Natalia organizują w południowej Walii warsztaty szamańskie z medycyną roślin amazońskich  połączone z pracą z ciałem i wieloma dziedzinami rozwoju artystycznego. Farma Szczęścia jest ostoją i miejscem świadomego rozwoju dla wielu Polaków mieszkających w UK. Dzięki pracy naszych przyjaciół powstaje również w Polsce projekt Eko Wioski oparty jest na ekologicznej architekturze domów kopułowych. Jest to alternatywa do mieszkania w wielkich aglomeracjach. Ich pomysł to społeczeństwo wolnych ludzi, które zrzesza zdeterminowanych suwerenów o wysokich wartościach etycznych i ściśle ze sobą współdziałających na wielu poziomach.

Kontakt tel: 07535017777
Magłorzata Eisenberger

Magłorzata Eisenberger

Ustawienia Rodzinne

Małgosia jest  trenerem neurolingwistyki i coachem, praktykiem metody Theta Healing® oraz Access Bars®.

Stworzyła swój autorski program budowania poczucia własnej wartości.

Od  lat prowadzi ustawienia, początkowo na gruncie klasycznych helllingerowskich, następnie we własnym polu ustawianego, z wykorzystaniem jego indywidualnego zapisu energetycznego. Prowadzi sesje zarówno grupowe jak i indywidualne.

Kontakt telefoniczny: 605-134-350
Izabela Jung

Izabela Jung

Psycholog

Izabela jest psychologiem, seksuologiem klinicznym, trenerem i coachem. Od ponad 10-ciu lat pomaga Polakom rozsianym po całym świecie prowadząc terapię za pośrednictwem Internetu. Ważne miejsce w jej pracy zajmuje rozwój duchowy i integracja doświadczeń psychodelicznych. Wykorzystuje szereg alternatywnych metod pracy doceniając ich głębię, wszechstronność i skuteczność np. EFT, dwupunkt, czakroterapię, metodę odpinania i wiele innych.

Można umówić się na wizytę prywatną osobiście, telefonicznie, lub przez Skype.

 www.izabelajung.com,
email: psycholog@izabelajung.com
Fb: „psycholog na emigracji”, „integracja doswiadczeń psychodelicznych”
tel. +48 605- 051- 305

 

Izabela Ewa Ołdak

Izabela Ewa Ołdak

Ceremonie Szałasu Potu

Iza jest pasjonatką praktyk szamańskich i ezoterycznych, artystką sztuk wizualnych.

Preferuje życie w zgodzie z naturą i zdobywanie wiedzy poprzez kontakt z nią. Podczas licznych podróży po całym świecie poznała wielu szamanów i uzdrowicieli, przez lata zgłębiała szamanizm syberyjski. Przeżyła ceremonię samospalenia, zakopywała się w ziemi, a dziś prowadzi spotkania w szałasie potów.

Więcej o szałasach potów opisujemy na naszym BLOGU

email: izabela.oldak@gmail.com , tel: 506-338-954

Grażyna E. Jasielewicz

Grażyna E. Jasielewicz

Naturoterapeuta

Grażyna E. Jasiewicz jest naturoterapeutką, prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne oparte na masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa®, oraz na Hawajskim Masażu Uzdrawiającym® bazującym na filozofii Huny.
.
Nasza przyjaciółka jest propagatorką zdrowego stylu życia , specjalistką makrobiotyki, oraz kuchni ayurvedyjskiej.
.
Wykształcenie jakie zdobyła na studiach pozwala jej wspierać chorych wiedzą dotyczącą diety i holistycznego podejścia.
Sabina Przybylska

Sabina Przybylska

Naturoterapeuta

Sabina zajmuje się sesjami energetycznymi i uzdrawiającymi. Jest też masażystką Lomi Lomi. Pochodzi z Krakowa, jednak pracuje przez Internet z osobami z całej Polski, jak i z zagranicy.
Na sesjach korzysta z wykształcenia terapeutycznego, łącząc je z pracą intuicyjną, wglądową, dwupunktem i uzdrawianiem energią, oraz elementami ustawień rodzinnych. Pracuje też z kartami Osho oraz Anielskimi.
Wierzy, że każdy z nas jest końcem i początkiem, wszystko, każda zmiana, zrozumienie zaczyna się od nas.
Kocha śpiewać i tańczyć.
Zajmuje się również przygotowaniem posiłków na warsztatach, kuchnia wegetariańska i gotowanie według 5 przemian to jej pasja.

telefon 698 616 202
email sabina.przybylska@vp.pl

Aleksandra Hekert

Aleksandra Hekert

Copywriter

Brak słów? Brak pomysłów? Spokojnie, zaraz coś wymyślimy…  Poznajcie Aleksandrę, która oferuje usługi copywritingu dla inspirujących ludzi i firm. Ola jest lingwistką, filolożką i tłumaczką, mówiącą pięcioma językami, w tym biegle po angielsku i włosku. Jest również bloggerką, publicystką i autorką w dziedzinie rozwoju duchowego. Oferuje usługi copywritingu biorącego pod uwagę świadomość odbiorcy oraz wartości stojące za danym produktem lub usługą. Jej zadaniem jest ubranie w słowa Twoich talentów tak, aby mogły jak najpiękniej rozkwitnąć. W ten sposób pomaga realizować pasje i cele mając na uwadze głębsze wartości. 

Www:   ubieramWslowa.pl
Fb: facebook.com/ubieramwslowa

Mail:        a@ubieramwslowa.pl

Rikk Smith

Rikk Smith

Nauczyciel i projektant fletów szamańskich

Rikk tworzy i gra na fletach indiańskich od ponad 25 lat. Instrumenty wykonuje z najwyższą starannonścią, a każdy rodzi się z własną historią oraz intencją. Rikk czerpie inspirację z natury świata i własnego wnętrza. Jego pasją jest przywracanie naturalnego połączenia ludzi z Matką Ziemią poprzez moc i piękno dźwięku. Rikk prowadzi warsztaty na całym świecie, uczy ludzi, jak tworzyć flety indiańskie, a także jak na nich grać, aby mogły leczyć siebie i innych.

www.shiningfoxcreations.com
shiningfoxcreation@icloud.com
Tel. +44 7411 943 669 (UK)

Galina i Jewgienij

Galina i Jewgienij

Krawcowa

Galina i Jewgienij miłości do kultury i tradycji słowiańskiej stworzyli Pracownię Słowiańską DiDaRa. Ich prace to rękodzieło i rzemiosła dawne. Wspólnie tkają, szyją odzież słowiańską, haftują, malują, rzeźbią, robią przedmioty z drewna, tworzą biżuterię, ozdoby do domu, akcesoria i zabawki dziecięce, oraz inne przedmioty z duszą np. amulety ochronne. Wzory i techniki czerpią korzystając z wiedzy przodków. W ich pracowni rodzą się pełne magicznego brzemienia i niesamowitej energii bębny szamańskie, inaczej bębny ramowe czy obręczowe. Inspiruje ich drewno i natura, dlatego starają się działać ekologicznie i w zgodzie z Matką Ziemią. 
 
 
Kontakt:
telefon +48 781 400 028 
Katarzyna Dobrosielska

Katarzyna Dobrosielska

Numerolog

Kasia jest lingwistką, zafascynowaną językami, włączając w to uniwersalny język liczb – numerologię. Jako certyfikowany numerolog jest w stanie pomóc każdemu odkryć i zrozumieć swoją osobowość, talenty, cel życiowy, wyzwania i lekcje do przepracowania w obecnym życiu. Robi portrety numerologiczne, dobiera imię i pseudonim wspomagający, weryfikuje najkorzystniejszy czas na założenie firmy i sprawdza numerologię partnerską.
 
Kontakt:
telefon +48 790-711-751
email: katedobro@gmail.com