Przyjaciele


Porady Dietetyczne 


Naszą specjalistką od żywienia i holistycznego leczenia jest dr inż. Agnieszka Gębusia, która posiada doktorat na specjalizacji: żywienie człowieka i technologia żywności. Jest również członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy jako Praktyk i Master Hipnoterapii. Agnieszka łączy dietoterapię z głęboką pracą z podświadomością, w której często znajduje przyczyny występujących objawów.

Możemy więc zawsze korzystać ze specjalistycznej pomocy Agnieszki, szczególnie, gdy potrzebujemy wsparcia dla własnego zdrowia lub naszych bliskich.

Email: gebusia.agnieszka@gmail.com

Tel: 881 381 448


Zespół Prawniczy 


Nasz zespół to również wykształceni prawnicy, którzy świadczą usługi z wszystkich zakresów prawa. Konsultacje prowadzone są indywidualnie, mailowo i telefonicznie na terenie całego kraju. Specjaliści oferujący pomoc to bardzo świadomi ludzie a przede wszystkim nasi przyjaciele.

email: jpodkanska@onet.pl


 


Water Spring Paweł Rozumek 


Paweł od wielu lat promuje ekologię i zdrowy tryb życia. Specjalizuje się w pracy z Kambo oraz instaluje zaawansowane filtry wody dla domu. Nasz braciszek montuje i serwisuje doskonałe filtry, które umożliwiają oczyszczenie i zmineralizowanie  wody w naszych kranach. Jest to szczególnie przydatne dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie woda jest zanieczyszczona. Dzięki niemu woda w naszym kranie posiada wysokie Ph, dzięki czemu odkwasza i odśluzowuje. Nie musimy więcej kupować plastikowych butelek bo dziś mamy dużo lepszą wodę w kranie.

Tel. 518-683-397


 


Ruch Spontaniczny Sławomir Gęściak


Sławek Gęściak razem ze swoją żoną Ewą od wielu lat specjalizują się w pracy z ciałem w tańcu spontanicznym. Technika pozwala za pomocą muzyki i odpowiedniego prowadzenia sięgnąć do głęboko skrywanych emocji, uwolnić napięcia i odnaleźć wewnętrzną harmonię.

www.slawomirgesciak.pl


 


Podróże Mocy


Nasi serdeczni przyjaciele Maciej Marczak i Łukasz MedMan Wieczorek od lat organizują szamańskie wyprawy do najwspanialszych miejsc mocy.

Podróże i spotkania organizowane przez nich to przygoda i uzdrawianie na drodze poznawania siebie. Podróże mocy opierają swoje wyprawy na naukach Carlosa Castanedy, towarzyszy im praca ze świętymi roślinami i etniczne instrumenty. To zespół z wieloletnim doświadczeniem godny polecenia.

podrozemocy.pl


 


Wibracja Miłości 


Alek Sabuda i Asia Orłowska pracują z instrumentami etnicznymi tworząc doskonałą przestrzeń samouzdrawiania. Nasi przyjaciele od lat organizują spotkania w Warszawie. Ich koncerty to relaksujące kąpiele w dźwiękach pozwalające odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Podczas takich zajęć często pojawiają się ukryte emocje, a nawet łzy. Skuteczność terapii przyciąga coraz więcej zainteresowanych z całego kraju.

www.wibracjamilosci.pl


 


Ceremonie i koncerty uzdrawiające Herbert Quinteros


Z Herbertem przyjaźnimy się od lat, a jego uzdrawiająca muzyka to dla nas najprawdziwsze lekarstwo. Dziś jest rozpoznawany na całym świecie jako uzdrowiciel, szaman i doskonały artysta. Choć pochodzi z Peru, dużo podróżuje i okresowo odwiedza również nasze rejony.

Polecamy z całego serca!

www.herbertquinteros.net 


 


Shamanica Medicina 


Alicja i Bartek od lat zajmują się szamanizmem i prowadzą działalność związaną z uzdrawianiem naturalnymi metodami w Niemczech. Na stronie internetowej naszych przyjaciół z każdym dniem rośnie kompendium wiedzy o tematyce uzdrawiających roślin i praktyk z nimi związanych. Alicja specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów indiańskich i ceremonialnych.

Shamanica-medicina.org

Sklep Shamanica Medicina


 


Instytut Roberta Noble i dźwiękoterapia


Robert jest jednym z najwybitniejszych specjalistów od świadomego śnienia OOBE w Polsce. Razem z Eos Cris prowadzą terapie oparte na masażu dźwiękiem mis kryształowych i instrumentów szamańskich. Organizują uzdrawiające koncerty oraz Warszaty Mocy polegające na odkrywaniu wewnętrznego potencjału w każdym z nas. Prowadzą również sklep z akcesoriami do medytacji i pracy z dźwiękiem.

www.instytutnoble.pl ,   szamanskibeben.pl ,   misykrysztalowe.pl