Witajcie kochani

W imieniu Izabeli Ołdak chciałabym zaprosić Was na Szałas Potu w Nów Księżyca 11 sierpnia 2018r.

Jeśli macie potrzebę głębokiego oczyszczenia, mocnego wglądu w siebie i nowych postanowień to serdecznie zapraszam na wspólną ceremonię odprawianą w imię DOBRA i ŚWIATŁA:

„Czym jest Szałas Potu? To jedna z najważniejszych i najbardziej popularnych praktyk w Ameryce Północnej, do tradycyjnych ram dodaję podróże przy bębnie i innych instrumentach poprzez cztery żywioły, kierunki świata i etapy życia człowieka.
To ceremonia oczyszczenia i odrodzenia, powrotu do łona Matki Ziemi, podczas której oczyścisz swoje ciało fizyczne z toksyn, swój umysł z negatywnych myśli i schematów a serce z doskwierających emocji i uczuć.
Poza spotkaniem z samym sobą, to również okazja na poznanie fantastycznych ludzi, wejście w strefę sacrum, oczyszczenie oraz ukierunkowanie.”

Ceremonię poprowadzi Izabela Ewa Ołdak- kobieta o mocy ognia, pasjonatka praktyk szamańskich i ezoterycznych. Pracująca w służbie Dobra. Artystka sztuk pięknych, kuratorka sztuki, podróżniczka, badaczka, wyznawczyni życia w zgodzie z Naturą i zdobywania wiedzy poprzez kontakt z nią (panteizm i animizm).

Ceremonia odbędzie się w spokojnej wsi pod Grodziskiem Mazowieckim w otoczeniu pięknej przyrody. Niedaleko jest też las do którego można się wybrać na intencyjny spacer, porozmawianie w drzewami, poproszenie ich o podzielenie się swoją mocą z nami.

 

W czasie naszej ceremonii w celu zapewnienia pomyślności i oczyszczenia przestrzeni wokół szałasu, o zachodzie Słońca, Paweł Lipka (student wiedzy wedyjskiej) zapali dla nas Agnihotrę.

Gorąco zapraszam.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na facebooku:
https://web.facebook.com/events/228404554551236/

Zapraszam też do kontaktu: izabela.oldak@gmail.com, tel: 506338954