HOUX HOUX HOUX 

Po publikacji icaro PARO KEIBAKEASH dostaliśmy całą masę maili i telefonów z prośbami o więcej ayahuaskowych icaro (pieśni uzdrawiających) . Okazuje się, że na muzyka naprawdę leczy!  Za kilka dni opublikujemy animowaną wersję ceremonialnej pieśni „Bo ja Cię kocham bardzo”.
Zapraszamy serdecznie.

Uzdrawiająca muzyka Cura Sana już płynie na cały świat! Serdecznie przepraszamy za opóźnienie z wysyłką, ale mieliśmy masę zamówień i dopiero dziś udało nam się wszystkie zrealizować.


Oba albumy już są dostępne na sklepie w opcji szybkie zakupy JEDNO KLIKNIĘCIE

Oznacza to możliwość kupienia płyty bez rejestracji i logowania 😛

Przypominamy, że ukrytą grafikę wizji 3D na okładce oraz książeczce i płytach CURASANA można zobaczyć korzystając okularów ChromaDepth 3D !

CURASANA 3D

<3 <3 <3 PRZYPOMINAMY <3 <3 <3 Aby zobaczyć trójwymiarowe wizje na okładkach i w książeczce naszej płyty należy użyć okularów ChromaDepth 3D !EFEKT GWARANTOWANY 😛 😛 :PAlbum dostępny na curasana.pl

Opublikowany przez CURA SANA 29 marca 2018

Zapraszamy serdecznie na nasz fanpage, gdzie na bieżąco pojawiają się nowe utwory, teledyski oraz komentarze. Oto pierwszy zapowiadany utwór Paro Keibakeash. Wkrótce opublikujemy kolejny, tym razem w wersji animowanej 😛

PARO KEIBAKEASH

🅿🅰🆁🅾 🅺🅴🅸🅱🅰🅺🅴🅰🆂🅷 👉 to potężne tradycyjne Icaro plemienia Shipibo. UTWÓR Z MAGICZNEGO ALBUMU "CURASANA"..Słowo „icaro“ oznacza uzdrawiającą pieśń i jest narzędziem pracy szamanów od tysięcy lat. Łącząc się ze starożytną wiedzą przodków i mądrością natury przekazujemy w Twoje ręce album, który jest zbiorem naszych osobistych doświadczeń i podróży do najdalszych zakątków świata. Oto krótki fragment utworu niosący potężną dawkę uzdrawiającej energii prosto z amazońskiej dżungli. 🎯Cały album JUŻ DOSTĘPNY na curasana.pl PARO KEIBAKEASHParo keibakeashNete sene nainkoMaya aketanashNoki mai beai Ray joyo akeasNocon joi binoraMake rakan shobanoAni jematibi Jema anitibiKirikaboo noyainNoya baintanaMackei bekanii Translation:I come from the beyondI come from another worldsFar beneath us moves the worldPlants transform into spiritual kingsThey receive my healing songNow the world will be healedDon`t be afraid – have faith in GodI am opening this worldAnd I connect Heaven and Earth.Now you know other worldsNow are ready to know GodTłumaczenie: Przychodzę z dalekaPrzychodzę z innych wymiarówGłęboko pod nami porusza się światRośliny przeistaczają się w duchowych królówSłyszą mą uzdrawiającą pieśńTeraz świat będzie uzdrawianyNie lękaj się, miej wiarę w BogaOtwieram ten świat I łączę niebo z ziemiąTeraz znasz już to miejsceTeraz jesteś gotowy by poznać Boga👉Video: Maciej Dydyński 👉Vocal: Karolina Zwierzchowska (Inin Yaka), Jarosław Kordys (Metsa Yoi)Source: Don Enrique Lopez, Shipibo ConiboProduction, programming, mix & mastering: Dariusz Kaliszuk.

Opublikowany przez CURA SANA 28 marca 2018

POZDRAWIAMY

curasana.pl
sklep.curasana.pl