fbpx

Oto co o zestawieniu trójek mówi numerologia. (źródło: https://lastomine.wordpress.com ) 

Anioły istnieją na prawdę, są wszędzie i należy to sobie uświadomić. Komunikują się z nami poprzez nasze myśli, odczucia, sny, znaki, symbole a nawet zapachy. Komunikują się z nami również za pomocą liczb.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne sekwencje liczb anielskich. Jaki przekaz w sobie kryją? Co oznaczają, kiedy pojawiają się w naszym życiu? Co też Anioły chcą nam powiedzieć poprzez liczby, kiedy spoglądając na zegar widzimy liczby np. 12:12, a po chwili, płacimy rachunek w sklepie: 12 zł i 12 groszy, albo nasz wzrok zatrzymuje się na tablicy rejestracyjnej samochodu, gdzie znowu pojawia się ta sama sekwencja 1212. Oczywiście to mogą być różne sekwencje np. 1010, 2222, 555, czy 44 itd.

aniol liczby

Cyfra „3” – Rezonuje wibracją pomocy, komunikacji, wolności, inspiracji, kreatywności, żywiołowości, humoru, energii, wigoru, otwartości, spontaniczności, optymizmu, życzliwości, wiary, nadziei, miłości, błyskotliwości, radości, sztuki, pasji, inteligencji, wrażliwości, uprzejmości, entuzjazmu, wyobraźni, autoekspresji, oraz manifestacji swoich pragnień.

Cyfra 3 jest istotą umysłu, ciała, ducha – posiada trojaki charakter Boskości. Ta cyfra symbolizuje „wzrost” i oznacza, że energia jest w trakcie działania. Jest to czas rozwoju i wzrostu na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, finansowym i duchowym. Cyfra 3 odnosi się do Wniebowstąpionych Mistrzów (Wielkich duchowych nauczycieli, którzy kiedyś chodzili po Ziemi, a także bóstw – w różnych religiach).

Kiedy pojawia się cyfra 3, oznacza to, że Ci właśnie Wniebowstąpieni Mistrzowie są blisko Ciebie. Są odpowiedzią na Twoje modlitwy i chcą Ci pomóc.

anielska liczba 33

Cyfra „33” – To liczba mistrzowska i nie tylko w numerologii liczb, ale również w komunikacji anielskiej. Aniołowie przesyłają Ci wiadomość, że teraz „wszystko jest możliwe” Teraz będą dziać się różne rzeczy, sytuacje w Twoim życiu – należy wziąć je pod uwagę – teraz Twoje życie ulegnie zmianie. Wszystkie Twoje życzenia, marzenia zostaną spełnione. Siły Wszechświata, Siły Anielskie są cały czas przy Tobie i otrzymasz ich pomoc w realizacji marzeń.

aniol liczby 333

Cyfra „333” – To komunikat od Aniołów, aby właśnie teraz mieć wiarę w ludzkość. Wniebowstąpieni Mistrzowie pracują nad Tobą na wszystkich poziomach. Kochają Cię, prowadzą Cię i chronią – ZAWSZE! Kiedy pojawia się cyfra 333, to znak, aby wezwać i poprosić ich o pomoc, miłość i żeby byli obecni właśnie w tym czasie. Otrzymasz od nich wskazówki, którą ścieżką życia podążać, aby nie popełnić błędu, aby łatwiej dojść do celu życia – swojego powołania.

aniol liczby 3333

Cyfra „3333” – Ta sekwencja liczb wskazuje, że Wniebowstąpieni Mistrzowie i Anioły są blisko Ciebie właśnie w tej chwili. Otrzymujesz wsparcie, miłość, oraz ich towarzystwo. Przywołaj ich i proś o wszystko co tylko zechcesz. Oni znajdą najlepszy sposób na urzeczywistnienie Twoich pragnień. Doskonale znają Twoją sytuację i wiedzą, co jest dla Ciebie dobre. Pomogą i poprowadzą Cię przez kolejne etapy życia, jednak szanują Twoją wolę i czekają, aż ich do siebie przywołasz i poprosisz o pomoc.