fbpx

Do grona muzycznych uzdrawiaczy dołączył znakomity multiinstrumentalista występujący na scenie międzynarodowej Joseph “PEPE” Danza.

Przedstawiamy wyjątkowego muzycznego magika, mistrza japońskich fletów, światowej klasy wirtuoza gitary, który opanował grę na ponad 300 instrumentach! Dziś do naszej muzycznej apteczki dodaliśmy jego najnowszy uzdrawiający album „The corona recordings„. Zapraszamy do obejrzenia relacji  z NAJNOWSZEGO koncertu na Słowacji. 

 

Pepe należy do pokolenia muzyków dążących do przełamywania granic geograficznych, duchowych i muzycznych poprzez dogłębne studia i zrozumienie tradycyjnych form. Występował w Ameryce Południowej, USA, Europie, Azji, Japonii, Afryce i Indonezji. Muzyka charakteryzuje się szeroką różnorodnością kulturową. Gra na perkusji, instrumentach dętych, smyczkach.. w sumie ponad trzystu instrumentach z całego świata! Specjalizuje się w tradycyjnej grze na bębnach Afro Latin, japońskim flecie Zen Shakuhachi oraz nauce i praktyce Sound Healing.
Jego muzyczne doświadczenie harmonijnie łączy się z jego duchowymi poszukiwaniami, które obejmują rozległe doświadczenia z systemem Gurdżijewa, sufizmem, taoizmem, jogą i buddyzmem, w tym studia w Indiach z Dalajlamą.
W ciągu swojej dwudziestoletniej kariery w Kanadzie był nominowany do niezliczonych nagród jako wykonawca, kompozytor i producent, w tym zdobywając nagrodę Jessie Award 2009 za teatralną kompozycję muzyczną.

Poznając PEPE DANZA osobiście, lub biorąc udział w jego koncercie szybko można się przekonać jak potężną dawkę uzdrawiającej energii niesie jego muzyka. Styl absolutnie unikatowy, mistrzostwo w każdym calu, doskonały flecista, gitarzysta, bębniarz..

Zapraszamy do magicznej podróży wśród „dźwięków duszy”.

Relacja z koncertu Zvuk duše & Joseph Pepe Danza 6.5.2020

Zakup albumu jest wsparciem uhonorowaniem pracy i możliwością dalszego rozwoju artysty.
Dziś udostępniamy jego najnowsze dzieło „The Corona Recordings”. Arcydzieło w każdym calu.
Pozdrawiamy serdecznie. Aho!

Więcej informacji na naszej stronie curasana.pl