fbpx

Zapraszam na spotkanie z medycyną Rape. Wraz z jej duchem będziemy doświadczać siebie a także zanurzymy się w świat dzięków mis i gongu.

Rape jako Święta Medycyna przywędrowała do nas z lasów Amazonii. Tam traktowana z czcią i szacunkiem pomagała ludziom od wieków. Dzięki Szamanom który podzielili się mądrością i wiedzą o tej Świętej Medycynie teraz i my możemy doświadczać jej cudownego działania. Spotkanie z Duchem Rape uświetnimy koncertem na gongu i misach. Zanurzając się w świat dźwięku wraz z Duchem Raper obecnym w nas wyruszymy na spotkanie siebie w swoim pięknie i pełni.
Spotkanie odbędzie się w podwarszawskiej miejscowości w ciepłej atmosferze przytulnego domu przy świetle ognia z kominka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-includes/functions.php on line 4673 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111