fbpx

Przedstawiamy najnowsze prace naszej koleżanki Angeliki, która od lat tworzy magiczne orgonity ochronne i energetyzujące.

Orgonit jest mieszanką złożoną z 50% żywicy organicznej lub wosku oraz drugie 50% małych cząsteczek metalu (miedzi, żelaza, srebra, złota) i kryształów (kwarcu, innych kamieni). Tworzą one silną energetyczną matrycę, mającą zdolność do transmutacji negatywnych energii w zdrowe i podtrzymujące życie. Akumulatory orgonowe wynalazł austriacki psycholog i psychiatra Wilhelm Reich. Według definicji orgonit jest urządzeniem, formą akumulatora przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swego otoczenia.

Oto dzisiejsza wiadomość od Angeliki

„Wykonuje już lepszą techniką, orgonitu męskie łezki i prostokąty są z obu stron lekko wypukłe, czego nie idzie uzyskać po wyjęciu z jakiejkolwiek formy, zawsze górna strona wyjdzie płaska, ja wylewam wyżej i rzeźbie sama wypukłość ręcznie i nie stosuje już żadnych wklejanych zawieszek, bo były tendencje do odklejania się po upadku, teraz tylko zewnętrzne, srebro gładkie lub ażurowe próba 925, lub że stali nierdzewnej chirurgicznej, podobnie z łańcuszkami”
Koszt jednego orgonitu około 130 zł  (możliwość wykonania dowolnego na zamówienie) 
       

Kontakt na facebooku lub mailowo curasana@curasana.pl