fbpx

Proces tworzenia instrumentu zaczyna się od intencji wypowiedzianej na głos.

Imię staje się drzwiami dla mocy: każdy po kolei głośno wymawiając swoje, czy to duchowe czy szamańskie imię, mówi do czego jest mu potrzebny w życiu instrument i z jaką energią będzie go tworzył.
Pielęgnować intencję w sobie nie oznacza by przywiązywać się do niej, to raczej pozwalać na przeobrażanie, podążanie za energią.
Wykonanie jest procesem osobistym, który jest równoległy do tego, co dzieje się w naszym życiu i do przyniesionej intencji.
 
 
 
Jeśli interesuje Cię uczestniczenie w warsztacie stworzenia bębnów medycyny: szamańskich, lub obręczowych, mis tybetańskich,wykucia własnego gongu, tingszy, mis indyjskich, dzwonów himalajskich, grających rogów, drążonych muszli, dzwonków terapeutycznych..
 NAPISZ DO NAS MAIL NA ADRES : curasana.pl@gmail.com
 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-includes/functions.php on line 4673 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111