fbpx

Dziś do naszego zespołu dołączył wspaniały artysta, muzyk, uzdrowiciel

Zeger Vandenbussche

Jako doświadczony w artysta muzyki jazzowej i improwizacyjnej Zeger wiele lat podróżował po świecie w poszukiwaniu duchowych jej korzeni. Zgłębiał wiedzę na temat leczniczych właściwości dźwięku i muzyki są wykorzystywanych w tradycjach muzyki sakralnej na całym świecie. Jego utwory zaczęły przenikać na ścieżkę duchową.

Koncert z Zegerem jest bramą do ciszy. Za pomocą instrumentów dętych, gitary, kontrabasu, głosu i indyjskiego harmonium. Zeger pomaga słuchaczom podróżować w głąb i dostosowywać się do ich najgłębszej istoty. Odtwarzanie i słuchanie muzyki staje się formą medytacji, podróżą przez subtelniejsze królestwa ducha w głąb naszej istoty.

Jego album to najprawdziwsza uczta dla duszy. Zapraszamy serdecznie!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-includes/functions.php on line 4673 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/curasana/public_html/curasana.pl/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111